RYNEK PEŁEN DŹWIĘKÓW

Plenerowe koncerty kameralne na Myślenickim Rynku.
2 lipca godz. 19.00 LiskY
3 lipca godz. 19.00 Reprezentacyjna Orkiestra Miasta i Gminy Myślenice pod dyrekcją Wojciecha Kwiatka.
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przygotował wzorem zeszłego roku weekendową propozycję muzyczną. Koncerty, które będą się odbywały w każdą sobotę o godzinie 19.00 pozwolą Myśleniczanom poznać formacje pochodzące z rodzimej gminy, ale również propozycje muzyczne gości. Koncerty na leżakach cieszyły się dużym zainteresowaniem, a tegoroczna edycja jest wzbogacona również o niedzielne prezentacje orkiestr dętych z terenu Gminy Myślenice.
W cyklu zagrają między innymi: Kornaś Brothers, The Horses, QL Dixie Band, Katarzyna Kubiczek i Dawid Kopp, Szelest, Blessed by Melpomene.
…………………….
Pierwszy weekend rozpoczną sobotnią prezentacją o godzinie 19.00 LiskY. Jak sami o sobie piszą: to brzmienie szalonej i barwnej miłości. Opowiadające historie z otaczającego świata, owleczone dźwiękami, które wprawiają ciało w ruch. Sprytne połączenie popu, alternatywy z leśnym powiewem lat 80-tych.
O zespole barwnie opowiedzą prowadzący cykl GRANY PONIEDZIAŁEK: Rafał Podmokły i Piotr Dziadkowiec, którzy tym razem w sobotę zaproszą myślenickich melomanów do rozmowy o muzyce popowej i alternatywnej.
Jako pierwsza, w niedzielę 3 lipca o godzinie 19.00 zaprezentuje się Reprezentacyjna Orkiestra Miasta i Gminy Myślenice pod dyrekcją Wojciecha Kwiatka.
W razie niepogody wydarzenie zostanie odwołane. Zapraszamy Serdecznie!
…………………..
Na wydarzenie zapraszają:
Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice
Jarosław Szlachetka,
Gmina Myślenice
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Data

02 lip 2022 - 03 lip 2022

Czas

19:00 - 19:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej