Myślenicka scena Letnia w Zawadzie

Myślenicka Scena Letnia zawita do Zawady!

Drugi wakacyjny przystanek Myślenickiej Sceny Letniej — w niedzielę 7 sierpnia odbędzie się na boisku przy Szkole Podstawowej w Zawadzie. Na piknik zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

Poprzedni piknik odbył się w Borzęcie, tym razem scena letnia przybędzie do Zawady. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do wieczora. W planie między innymi animacje, konkursy, czy piosenki Disneya dla najmłodszych, a następnie od 17:30 scenę przejmie Wydmański Show z pokazem cyrkowym, połączonym z komedią.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Gooroleska, który na żywo w Zawadzie zagra coverowe piosenki. Po koncercie odbędzie się zabawa taneczna z DJ-em.

Podczas całego wydarzenia gigantyczne dmuchańce, smakołyki przygotowane przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, a także działania promocyjne gminnych instytucji. Organizatorzy przewidzieli też loterię fantową, animacje i konkursy z nagrodami, grill oraz pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawadzie.

Na rodzinny piknik zapraszają Miasto i Gmina Myślenice, Szkoła Podstawowa w Zawadzie, Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadzie, Centrum Usług Społecznych w Myślenicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach.

Charytatywny wymiar – zbiórka dla Zosi Pająk

Podczas Myślenickiej Sceny Letniej w Borzęcie przeprowadzimy charytatywną zbiórkę dla Zosi Pająk. Zosia urodziła się dwa miesiące temu i zdiagnozowano u niej chorobę, dla której jedyną szansą na normalne funkcjonowanie jest terapia genowa najdroższym lekiem świata, który może uwolnić od skutków SMA. Aby Zosia mogła poddać się terapii genowej i zatrzymać SMA, a następnie rozwijać się jak jej rówieśnicy i żyć w przyszłości samodzielnie, potrzebuje ponad 10 mln zł!

Wpłać na zbiórkę dla Zosi: https://www.kawalek-nieba.pl/zosia-pajak/
Wydarzenie na facebooku: Myślenicka Scena Letnia w Zawadzie

Data

07 sie 2022

Czas

16:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej