Tydzień dla Rodzin

Tydzień Rodzin to specjalny czas przeznaczony na celebrowanie i umocnienie rodzinnych więzi. Jest to idealna okazja do spędzenia czasu z bliskimi, zorganizowania wspólnych wyjść, zabaw i atrakcji, a także do rozmów i dzielenia się refleksjami na temat rodzinnych wartości i tradycji. Centrum Usług Społecznych wraz z Partnerami postarali się aby każdy, od Małego po Seniora, znalazł w harmonogramie coś dla siebie.

II Myślenicki Tydzień Rodzin rozpoczynamy tanecznym krokiem 29 maja o godz.16:00 na myślenickim rynku! Zabawy taneczne poprowadzi Katarzyna Reklińska- Bailar Warsztat Tańca. Kolejno we wtorek warsztaty graffiti oraz podstaw dj`ingu, które poprowadzą twórcy ekipy Murale Zooteka a o muzyczne tło zadba Dj Hektik (Zooteka Records). Tego dnia będzie również możliwość wziąć udział we wspólnym treningu karate z zawodnikami szkoły BYAKKO jak i również zagrać mecz koszykówki z Pawłem „STORO” Storożyńskim. O godz. 18:00 w Parku Jordana odbędzie się koncert lokalnych wykonawców tj.: Lisky, Bała, Panaceum oraz Oliwia Twardosz. Środa, to czas na spotkanie ze specjalistami: Prawnikiem – Pawłem Wuwer, Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny – Agnieszką Czeczenikow i Anetą Wójcik, Seksuologiem – Renatą Uziel, Psychologiem – Krystianem Twardowskim, Dietetykiem –Dominiką Gaura. W czwartek Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Centrum Usług Społecznych zapraszają na Myślenicki Dzień Dziecka organizowany w budynku MOKiS. II Plenerowe Spotkanie Międzypokoleniowe odbędzie się w piątek podczas którego zorganizowane zostaną gry, zabawy, warsztat  rękodzieła i słodki poczęstunek. Sobota zapowiada się pod hasłem Rodzinny przejazd rowerowy „Myślenice RoweLove” na który CUS zaprasza wraz z TTKF Uklejna. Ten dzień zakończymy wspólnym grillowaniem w Przystań Zarabie. Niedziela, to oczywiście Gminny Dzień Dziecka „Wszystkie dzieci Nasze są” – bądź z Nami w tym tygodniu!
Wydarzenie towarzyszące– Tydzień Godnego Porodu. Więcej na fb Dylematy Mamy i Taty! Wstęp na wydarzenia II Myślenickiego Tygodnia Rodzin jest bezpłatny. Szczegóły znajdą Państwo na plakacie oraz skanując telefonem kod QR wydarzenia.

Data

29 maja 2023 - 04 cze 2023

Czas

16:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej