
„Pożegnanie lata” w Łękach
Stowarzyszenie „My Łęczanie” zapraszają do paku społecznego w Łękach na piknik pt. „Pożegnanie lata”.
Start imprezy 12 września o godz. 15.00

Stowarzyszenie „My Łęczanie” zapraszają do paku społecznego w Łękach na piknik pt. „Pożegnanie lata”.
Start imprezy 12 września o godz. 15.00
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej