Panie Paniom 2022, czyli Dzień Kobiet z Tereską w tle

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają do udziału w specjalnej akcji z okazji Dnia Kobiet 2022. Z myślą o paniach z terenu Gminy Myślenice zaplanowano szereg atrakcji, które mają podkreślić znaczenie i rolę kobiet w lokalnej społeczności Myślenic. To już druga edycja Myślenickiego Dnia Kobiet z Tereską w tle.

Panie Paniom

Pierwszym działaniem do udziału, w którym zapraszamy kobiety prowadzące działalność usługową w zakresie: kosmetologii, fryzjerstwa, makijażu, fotografii i innych związanych z urodą jest akcja pod hasłem „Panie Paniom”. To specjalny program, w ramach którego Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zakupi karty podarunkowe od firm z terenu Gminy Myślenice, które prowadzą kobiety. To nie tylko akcja prezentowa, ale także forma wsparcia małych lokalnych biznesów, które niewątpliwie w wyniku pandemii COVID-19 znacząco ucierpiały. Organizatorzy chcą także wesprzeć promocyjne te część rynku usługowego, który zdominowany jest przez płeć piękną.

Zgłoś się do programu.

Swoją ofertę na bon podarunkowy może zgłosić każda kobieta, który prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną na terenie Gminy Myślenice. Do 25 lutego 2022 do godz. 12.00 na adres mailowy: mokis@myslenice.pl należy przesłać ofertę karty podarunkowej o maksymalnej wartości 100 zł brutto. Następnie organizatorzy spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zakupią w sumie 30 bonów. Ponieważ ilość kart jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość zakupionych kart od indywidualnych oferentów będzie uzależniona od zainteresowania akcją. W ofercie na bon należy określić przedmiot oferowanej usługi, jej wartość oraz okres realizacji (preferowany czas do końca czerwca 2022).

Bony na prezenty

Zakupione karty podarunkowe będą stanowić upominki w loterii podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca 2022 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Szczegóły koncertu zostaną opublikowane w najbliższych dniach. Tymczasem zapraszamy do składania ofert z kartami podarunkowymi.
Akcja Panie Paniom
Myślenicki Dzień Kobiet z Tereską w Tle 2022
Zgłoszenia do 25 lutego 2022, do godz. 12.00
adres: mokis@myslenice.pl
Szczegółowe informacje o akcji: 12 2721511

Do udziału w akcji zapraszają:

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
Miasto i Gmina Myślenice
Burmistrz Myślenic Jarosław Szlachetka
Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach
Muzeum Niepodległości w Myślenicach
Centrum Usług Społecznych w Myślenicach
Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach

Data

21 lut 2022 - 25 lut 2022

Czas

08:00 - 18:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej