Myślenickie Mikołajki Rodzinne w MOKiS!

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Miasto i Gmina Myślenice oraz Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają wszystkie dzieci wraz z całymi rodzinami na tradycyjne Myślenickie Mikołajki Rodzinne.
W niedzielę 5 grudnia w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu czeka na wszystkich moc świątecznych atrakcji.  W tym szczególnym dla wszystkich dzieci dniu zaplanowano m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, zabawy i animacje, a także spektakl dla dzieci.
Początek Rodzinnych Mikołajek zaplanowano na godz. 12.00.

O tej godzinie w sali widowiskowej MOKiS odbędzie się, premierowy pokaz spektaklu pt. Ratujemy Święta (dla dzieci od 3 lat) w reżyserii Agnieszki „Toli” Słomki.
Spektakl został przygotowany przez amatorski Teatr im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły. Tuż po zakończeniu przedstawienia od godziny 13.00 do 15.30 potrwają animacje i zajęcia: tworzenie figurek z balonów i zabawy ruchowe. W tym samym czasie odbędą się również warsztaty plastyczne przygotowane przez Myślenicki Ośrodek Kultury. Będzie można przygotować niepowtarzalne dekoracje bożonarodzeniowe.
Niedzielnemu spotkaniu będzie towarzyszył kiermasz rękodzieła, podczas którego będzie można kupić wyjątkowe upominki. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!
Spotkanie z Mikołajem: dzieci w wieku od 4 do 6 lat (godz.13.30), dzieci w wieku 7+ (godz.14.15) , dzieci w wieku 2-4 lat (godz.15.00)

UWAGA: Paczki z prezentami dostarczają indywidualnie opiekunowie dzieci w piątek 3 grudnia w godzinach od 12.00 do 19.00 oraz 5 grudnia od. 9.30 do 11.30 do hallu Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, Myślenice ul. Piłsudskiego 20. Podpis na paczce powinien zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka.

 MIKOŁAJKOWE KINO MUZA

Rodzinne Mikołajki, to jednak niejedyne atrakcje, jakie przygotował Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Specjalnie dla najmłodszych swój świąteczny repertuar przygotowało Kino Muza. 5 grudnia w niedzielę o godzinie 16.00 wyświetlony zostanie film „Nasze magiczne Encanto” (cena biletów weekendowych: normalny 22 zł, ulgowy 17 zł, grupowe 15 zł). W okresie okołomikołajkowym w dni powszednie między 1 a 10 grudnia wyświetlane będą najnowsze animacje „Pszczółka Maja – mały wielki skarb”, „Nasze magiczne Encanto” i „Ainbo strażniczka Amazonii”.

MIKOŁAJKI NA BASENIE

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z filią Centrum Wodnym AQUARIUS zadbali także o miłośników pływania. W sobotę 4 grudnia wszystkie dzieci do 18 roku życia lat mogą liczyć na promocyjną cenę biletów wstępu – 6 złotych za godzinę pływania.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Myślenickich Mikołajkach Rodzinnych!
 Jednocześnie przypominamy, że na terenie Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa dla wszystkich powyżej 4 roku życia.

Data

05 gru 2021

Czas

12:00 - 16:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej