Myślenicki Salon Poezji: Okruszki na klawiaturze Anny Sobczak

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z autorką serdecznie zapraszają na spotkanie z poezją w czwartek, 12 maja o godzinie 17.00.
Gościem majowego salonu będzie Anna Monika Sobczak, urodzona w Kielcach radczyni prawna, ale przede wszystkim Kobieta o wielu zainteresowaniach.
Jak samo o sobie pisze: „Od lat pisze wiersze w sposób niesystematyczny, w różnych miejscach i przy różnych okazjach, zwykle do szuflady, mimo, że zachęcano Ją do wydania swoich tekstów. Bezpodstawnie wierzy, że zmieni świat, że pozbiera pisaną równie bałaganiarsko jak poezję, prozę w jednym miejscu i ją wyda. Wierzy, że namaluje obraz i zostanie sławnym człowiekiem.”
Jest niepoprawną idealistką, kobietą niezadowoloną z siebie, ulegającą nastrojom chwili.
Przeciera nie tylko turystyczne szlaki tworząc mapy dla ludzi z niepełnosprawnością.
Aktywizuje społeczność fb by podpowiadała gdzie człowiek z ograniczeniami ruchowymi może swobodnie się poruszać.
Kobieca twarz roku 2022.
Ma na swoim koncie tomik wierszy pt. Moja Druga Anna wydany w 2018 r. z którego wiersze przeczytają m.in. Jakub Kosiniak, Renata Furdyna, Agnieszka Zięba, popołudnie przygotowane przez Międzypokoleniowy Teatr „Za mostem” uświetni wokalny występ: Dominika Sikory, Weroniki Dudzik, Elżbiety Bogacz, Marka Cieślaka i Aleksandry Parszywki w opracowaniu Zbigniewa Morawskiego. Opiekę artystyczną nad wydarzeniem sprawuje Dorota Ruśkowska.
Na wydarzenie zapraszają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Teatr „Za mostem”.

Data

12 maja 2022 - 17 maja 2022

Czas

17:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej