Myślenicki Dzień Dziecka

 

W niedzielę 29 maja zapraszamy do Parku Miejskiego im. Jana Izydora Sztaudyngera na Zarabiu na Myślenicki Dzień Dziecka!
Impreza dla najmłodszych wpisuje się w tegoroczne obchody 680-lecia lokacji Myślenic, a w programie między innymi spektaklt Balonowe Podróże, gigantyczne dmuchańce, rozbójnicka lekcja tańca, występy artystyczne, animacje, quizy i konkursy z nagrodami, a także Spotkanie z Historią – „Poznajmy Myślenickie Legendy – Banda Katarzyny”.
Podczas Myślenickiego Dnia Dziecka swoje stoiska z atrakcjami dla najmłodszych zorganizują również lokalne instytucje – Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Centrum Usług Społecznych, Muzeum Niepodległości w Myślenicach, Państwowa Szkoła Muzyczna im. Ludmira óżyckiego oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach.
Na wydarzenie zaprasza burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

Data

29 maja 2022

Czas

15:00 - 19:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej