Konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym – Zwierzak – bohater książki

Organizatorem konkursu są Aktywni Seniorzy i Stowarzyszenie „Przytul Sierściucha”. Konkurs realizowany jest w ramach inicjatywy oddolnej w ramach projektu bibliotecznego Biblioteka Bliżej.

Warunki konkursy

Zadaniem jest wykonanie jednego portretu zwierzątka – ulubionego bohatera – wymiar A4 (rysunek, malunek, wydzieranka)  podpisany pseudonimem przez opiekuna, na odwrocie opiekun podaje autora i tytuł książeczki, której bohaterem jest przedstawione zwierzątko. W małej kopercie z zapisanym na niej pseudonimem winna być kartka z imieniem i nazwiskiem dziecka, wiekiem, namiarami na opiekuna  (e-mail, telefon) oraz jego oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Miejska Bibliotekę Publiczna im. ks. Jana Kruczka dla potrzeb przeprowadzenia konkursu plastycznego „Zwierzak -bohater książki”. Zapoznałem się z regulaminem i prawami autorskimi, jakie ma dziecko.
Rysunek z kopertą (najlepiej w folijce lub dużej kopercie) należy dostarczyć do biblioteki lub przesłać na jej adres w terminie do 20 maja. Można też mailem w dwóch plikach.

Więcej szczegółów na stronie https://biblioteka.myslenice.pl/

Wyniki na stronach internetowych biblioteki i tablicy ogłoszeń 3 czerwca 2022

Data

20 maja 2022

Czas

Cały dzień

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej