Konkurs literacki – Czego nauczyłam/em się – od zwierzaka bohatera książki?

Organizatorem konkursu są Aktywni Seniorzy i Stowarzyszenie „Przytul Sierściucha”. Konkurs realizowany jest w ramach inicjatywy oddolnej w ramach projektu bibliotecznego Biblioteka Bliżej.

Warunki konkursy

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci 7-12 lat. Udzielenie wyczerpującej, oryginalnej odpowiedzi na pytanie będące tematem konkursu.  Odpowiedź ma być  podpisana pseudonimem,   podajemy nie tylko imię zwierzaka, ale też  autora i tytuł książeczki, której ono jest  bohaterem.   W małej kopercie z zapisanym na niej pseudonimem winna być kartka z imieniem i nazwiskiem dziecka, wiekiem,  namiarami na opiekuna  (e-mail, telefon) oraz jego oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Miejska Bibliotekę Publiczna im. ks. Jana Kruczka dla potrzeb przeprowadzenia konkursu literackiego, zapoznałem się z regulaminem i prawami autorskimi.  
Odpowiedź z kopertą (najlepiej w folijce lub dużej kopercie)  należy dostarczyć do biblioteki lub przesłać na jej adres w terminie do 20 maja.

Więcej szczegółów na stronie https://biblioteka.myslenice.pl/

Wyniki na stronach internetowych biblioteki i tablicy ogłoszeń 3 czerwca 2022

Data

20 maja 2022

Czas

08:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej