Kabaret Trzecia Strona Medalu – premierowy program „Zuchwałość Rzeczy Marnych”

W piątek 26 kwietnia o godz. 19 w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie wystąpi kabaret Trzecia Strona Medalu, uczestnik ponad 90 festiwali kabaretowych, laureat ponad 70 nagród i wyróżnień, zwycięzca Ryjkowego Konkursu na Boczku 2022 i 2023!

Kabaret tworzą Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus i Szczepan Szubzda. W Głogoczowie zaprezentują swój najnowszy program pt. „Zuchwałość rzeczy marnych”.

Tym razem odsłonimy trzecią stronę medalu sytuacji z którymi utożsamić może się każdy z nas, które wywołują emocje, spędzają sen z powiek, podnoszą ciśnienie, gotują wodę w czajniku ale ostatecznie… No właśnie! Za rok będziemy się z tego śmiać! Po co czekać rok? Pośmiejemy się już teraz! Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością. Spodziewaj się niespodziewanego!
Czekają na Ciebie premierowe numery, piosenki, skecze z Ryjka 2023 (wygranego przez nas po raz drugi, decyzją publiczności Konkursu Na Boczku Rybnickiej Jesieni Kabaretowej) a i znajdzie się miejsce na HITA z ostatniego programu! Wszystko to okraszone muzyką na żywo na akordeonie!

Bilety w cenie 45 zł (na Kup Bilecik) lub 55 zł w dniu występu w kasie WDK.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

26 kw. 2024

Czas

19:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej