III Myślenicki Tydzień Rodzin

III Myślenicki Tydzień Rodzin rozpocznie się w poniedziałek 20 maja i potrwa do niedzieli – 26 maja.

Będzie to czas, w którym mieszkańcy gminy będą mogli spędzić czas z bliskimi, a także wziąć udział w szeregu aktywności, dedykowanym osobom w każdym wieku.

Myślenicki Tydzień Rodzin rozpocznie III Międzypokoleniowe Spotkanie Plenerowe na myślenickim Rynku. W tym dniu, każdy będzie mógł uczestniczyć w przygotowanych warsztatach, animacjach i wspólnym tańcu. Na rynku będzie okazja wziąć udział w aktywnościach przygotowanych przez CUS w Myślenicach oraz organizacje pozarządowe, stowarzyszenia i grupy nieformalne.

We wtorek zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Myślenicach na wykład dla rodziców i warsztat edukacyjny na temat higieny korzystania ze smartfonów. Równolegle będą prowadzone ciekawe animacje dla dzieci.

Bajkowa Środa to czas zintegrowanych działań Muzeum Niepodległości, Miejskiej Biblioteki Publicznej i MOKiS-u; będą warsztaty plastyczne, gry i kino rodzinne z popcornem. Spotkamy Rycerza Dalina i Łowców Skarbów. A wieczorem w Kinie Muza zostanie wyemitowany film „Nasze magiczne Encanto”.

W czwartek zapraszamy do CAL Rynek 27 na „Kawę ze specjalistą”. To indywidualne konsultacje z psychologiem, logopedą, prawnikiem, edukatorami w zakresie wychowania, konsultacje rehabilitacyjne i konsultacje dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu.

Na piątek przewidziana jest Plenerówka Młodzieżowa, wydarzenie dla młodzieży, które tym razem odbędzie się na nowym skateparku na myślenickim Zarabiu. Zaplanowane są warsztaty dla osób jeżdżących na deskorolce i hulajnodze. O 19 rozpalimy wielkiego grilla. Na scenie wystąpią lokalni artyści.

Sobota, 25 maja w gminie Myślenice upłynie pod znakiem sportowych atrakcji. Spotykamy się na wydarzeniu Stacja Sport w Parku Jordana i w budynku Sokoła. Zapraszamy na jogę z dziećmi dla początkujących, trening fitness, nordic walking, zumbę, zdrowy kręgosłup a także spotkanie z dietetykiem. W tym czasie dzieci będą mogły wziąć udział w wielu interesujących zabawach i aktywnościach.

W niedzielę 26 maja w Parku na Zarabiu będziemy razem świętować podczas Myślenickiego Dnia Dziecka i Dnia Matki. Jest to doroczna impreza organizowana impreza organizowana przez Gminę Myślenice.

Wstęp na wydarzenia III Myślenickiego Tygodnia Rodzin będzie bezpłatny.

Data

20 maja 2024 - 26 maja 2024

Czas

16:00 - 19:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej