Gala MMA w Myślenicach

Klub MMA Maximus zaprasza na jubileuszową X edycję Gali MMA Maximus Warriors, która odbędzie się 7 sierpnia od 19:00 w Myślenicach. Oktagon, będący areną mieszanych sztukach walk, będzie zlokalizowany w hali widowiskowo-sportowej na Zarabiu.

Ze względu na wyjątkową rocznicę Gali MMA Maximus Warriors X zorganizowane są aż trzy walki wieczoru, dwie z nich będą o Pasy Mistrzowskie rodzimej federacji oraz jedna walka międzynarodowa. Specjalnie na galę w Myślenicach przyleci zza oceanu utytułowany Amerykanin Rob Lee, który zmierzy się w oktagonie z  Adnanem Nane Alic z Serbii.

W gali MMA w Myślenicach zaprezentują się zawodnicy z takich klubów jak Berserkers Team Bielsko Biała, Chaos Bratislava, Fabryka Sportu Chełm, Fightman, Szyszka Team, Tornado Team i gospodarze z klubu Maximus.

Dodatkowo pomiędzy walkami organizatorzy zapowiadają Mistrzostwa w Armwrestlingu „Niedźwiedzie Orawy”  oraz występy taneczne MMA Chicks.

Zapraszamy do Myślenic – bilety można zakupić pod numerami telefonów: 503622055, 792870726 oraz 785506349.

Tagi:

Data

07 sierpnia 2021

Czas

19:00 - 23:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej