Dożynki gminne w Jaworniku

Dożynki gminne w Jaworniku

Burmistrz Miasta i Gminy Jarosław Szlachetka serdecznie zaprasza na Dożynki Gminne, które odbędą się 4 września w Jaworniku. Wydarzenie rozpoczyna się uroczystą mszą świętą w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Jaworniku, a tuż po niej korowód dożynkowy w towarzystwie Orkiestry Dętej OSP, przejdzie na miejsce uroczystości na boisku sportowym Jawor Jawornik. 

Możemy spodziewać się pięknych wieńców dożynkowych oraz szerokiego programu artystycznego. W trakcie wydarzenia wręczone zostaną nagrody w konkursie na „Najładniejszy wieniec dożynkowy” oraz „Mistrzowską szarlotkę”.

Dożynki od zawsze kojarzone są obfitością plonów, czy regionalnymi potrawami, które i tym razem zagoszczą na stoiskach kół gospodyń wiejskich. Czas dożynek to również dobra zabawa, dlatego od godziny 18:00 zapraszamy na zabawę taneczną, która potrwa do godziny 22:00.

Ponadto na gości gminnego „Święta Plonów” czekać będą stoiska promocyjne, natomiast dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw.

Konkurs Na Mistrzowską Szarlotkę
-Karta zgłoszeniowa
-Regulamin Konkursu na Mistrzowską Szarlotkę 

Data

04 wrz 2022

Czas

14:00 - 22:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej