Występ orkiestr dętych

W niedzielę 29 sierpnia o godz. 15.00, na zalewie w Sułkowicach, odbędzie się IV Sułkowickie Granie – występ orkiestr dętych z gminy Sułkowice i powiatu myślenickiego.

Data

29 sie 2021

Czas

15:00

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj więcej